پخش پایگاه خبری شیعه ایران افشای پشت پرده ای از سنی نیوز - پخش
X
تبلیغات
زولا

پس از افشای توهین آشکار سنی نیوز به ساحت مقدس حضرت زهرا(س) و دکتر احمدی نژاد رئاست محترم جمهور توسط دلاورمردان شیعه آنلاین، نیرنگ نیوز (سنی نیوز) دست به پاسخگوئی زده و اقدام به پاسخگوئی نموده است.

بنده غافل از اینکه مدیرسایت نیرنگ نیوز (سنی نیوز) یکی از همان افرادی است که قبلاً با او مناظره ای داشتم، سری به این سایت زده و نگاهی به مطالب او انداختم و در پاسخ مطلب توهین آمیز وی جوابی با مدارک اهل تسنن به وی ارائه نمودم که پس از ساعاتی وی با گذاشتن نظر در وبلاگ پخش (پایگاه خبری شیعه) مرا متوجه صاحب سایت ذکر کرده نمود. وی همان کسی بود که چندین بار در مناظرات شرکت کرده بود و سعی نموده بود که به جای پاسخگوئی با Copy و Paste نمودن سخنان دیگران در وبلاگ قبلی ام، سنت را برحق نشان دهد و وقتی در پاسخگوئی در مقابل خطبه شقشقیه کم آورد، متأسفانه اقدام به توهین به مقام شامخ مولای متقیان حضرت علی(ع) نمود تا بدین طریق سنت را برحق جلوه دهد که با دلاوری و برخورد تند شیعیان، ناچار به عقب نشینی و فرار شد و بعدها مدعی هم گشت که بر اهل تشیع پیروز شده است!!!!!!

اما هنوز بعد از آن گاف های سنگین و خطاهای نابجا، از مسیر نیرنگ و مظلوم نمائی دست برنداشته و همچنان سعی دارد که خود و مکتب خرافی خود را به دیگران بقبولاند.

مطلب بی مورد و مثلاً نصیحت برادرانه که در اصل برای مظلوم نمائی به روی سایت ارسال شده است، از وی جلب توجه می کرد. در ظاهر وی برادران دلیر ما را در شیعه آنلاین به برادری و وحدت دعوت نموده است؛ اما در پشت پرده خبیثش چهره ای را مخفی کرده که اکنون با مدارکی که از وب سایت وی به شما ارائه مینماییم، این چهره را رونمائی می کنیم.

۱- وی مدعی است نباید چهره مسلمانان را در عصری که صهیونیسم و

غول های خبری آنان در حال حمله به دین مبین اسلام هستند خراب کرد و باید خاری بود در چشم دشمنان؛ توجه بفرمایید به تیتر مطالب ایشان در آرشیو موضوعی:

الف- امامت: مطالب ایشان در این قسمت عبارتند از: شاهراه اتحاد، عقیده امامت و حدیث غدیر، خلافت و انتخاب، خلافت و امامت، ابوبکر در پرتو قرآن!!!!!، در شورای شش نفره چه گذشت؟، حدیث من کنت مولاه فهذا علی مولا، امامت و غدیر که هر کدام از مطالب در رد عقیده شیعیان به صورت ناشیانه نگاشته شده است.

ب- حضرت فاطمه: سخنان دکتر محمود احمدی نژاد ـ که توهین وی را برادران شیعه آنلاین برملاء کردند ـ ، شهادت حضرت زهرا بزرگترین دروغ!!!!!!! ـ با مدارک اهل سنت که شهادت را اثبات می کنند، چه کنیم؟ـ اهانت دجالان ـ شیعیان ـ به حضرت علی، اثبات ازدواج عمر با ام کلثوم، عصمت حضرت زهرا از نگاه اهل سنت، یورش به خانه وحی ـ در پاسخ به آیت الله مکارم شیرازی ـ ، مظلومیت حضرت زهرا، فاطمه را بیشتر بشناسیم، قضیه فدک و اختلاف بین ابوبکر و حضرت فاطمه که هر کدام بدون منبع و یا با منابع جعلی و یا سندهای ضعیف اهل سنت ذکر شده و یا سعی شده است که فقط نظرات شخصی خود را به دیگران القاء کند.

۲- مظلوم نمائی وی با سرتیتر: «جو سازی شیعه آنلاین علیه سنی نیوز» که سعی شده است خود را از اتهامات وارده مبراء کند.

۳- دروغ های مستتر ایشان در مورد وحدت که خودشان اولین عامل ضدوحدت هستند که در عکسهای فوق مشاهده نمودید.

اما کمی هم بخندیم:

توجه کنید به تاریخی که در زیر آن خط کشیده شده است:

یک نفر این تاریخ را ترجمه کند. اسفند ۲۹روزه است، حالا چگونه ۱۲۴اسفند پیدا شده، الله اعلم!!!

نام ایشان محمد است که وبلاگ حقیقت در بلاگفا شاهد بر این مدعاست. از بس که بازدید هم ندارند، ناچارند که خودشان برای خودشان نظر بگذارند.

 

ضمناً ایشان با نظری که برای خودشان گذاشته اند، به فکر اطلاع رسانی مفید هم هستند. یاللعجب!!!! جالب است، با این همه توهین و افتراء و دروغ چنین ادعای مضحکی هم دارند:

 

محمد! واقعاً خجالت نمی کشی! این همه ......

ضمناً نگذار برخی از مطالبت را رو کنم که شیعیان در دم جانت را بگیرند. همین قدر بدان که نام خانوادگیت را هم می دانم که برای جلوگیری از آبروریزی تا حالا نگفتم. خودت را زیاد بزرگ می بینی!!!!!!! فقط خواهشاً طبل مظلوم نمائی و وحدت را تو یکی با این همه اراجیف که گفتی نزن!

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">