پخش پایگاه خبری شیعه ایران عالم مدیون خلقت حضرت فاطمه(س) است - پخش
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، مهدی زارع امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) افزود:خداوند به آن حرکتی راضی است که اوج آن عبودیت باشد و به گفته پیامبر (ص) هیچ اشکالی در مسیر حرکتی حضرت فاطمه (س) دیده نمی‌شود.
وی گفت: نقش والای حضرت فاطمه (س) در به ثمر رسیدن زحمات پیامبر(ص) بسیار آشکار است و اگر حضرت فاطمه (س) نبود هیچگاه زحمات پیامبر (ص) و حضرت علی(ع) نمی‌توانست اثرات جامع خود را به جهان بشریت ارائه دهد.
زارع تصریح کرد: موفق‌ترین انسان‌ها کسانی هستند که در مسیر زندگی خود به دنبال یک الگو باشند و امام زمان (عج) با آن شأن و منزلت در این باره می‌فرمایند: « دختر پیامبر(ص) برای من به عنوان یک الگوی حقیقی و شایسته است».
وی اظهار داشت: همه مخلوقات عالم باید مقام و منزلت زهرای مرضیه (س) را بپذیرند و آگاه باشند که در سطح سیطره بلاعزل ایشان قرار دارند.
زارع در پایان با ذکر حدیثی از امام جعفر صادق(ع) در مقام تبیین و توضیح شخصیت الهی و ملکوتی حضرت فاطمه (س) تصریح کرد:« اگر هر کسی شخصیت فاطمه (س) را درک کند به مقام بالای درک شب قدر رسیده است».
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">