پخش پایگاه خبری شیعه ایران عالم مدیون خلقت حضرت فاطمه(س) است - پخش
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، مهدی زارع امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) افزود:خداوند به آن حرکتی راضی است که اوج آن عبودیت باشد و به گفته پیامبر (ص) هیچ اشکالی در مسیر حرکتی حضرت فاطمه (س) دیده نمی‌شود.
وی گفت: نقش والای حضرت فاطمه (س) در به ثمر رسیدن زحمات پیامبر(ص) بسیار آشکار است و اگر حضرت فاطمه (س) نبود هیچگاه زحمات پیامبر (ص) و حضرت علی(ع) نمی‌توانست اثرات جامع خود را به جهان بشریت ارائه دهد.
زارع تصریح کرد: موفق‌ترین انسان‌ها کسانی هستند که در مسیر زندگی خود به دنبال یک الگو باشند و امام زمان (عج) با آن شأن و منزلت در این باره می‌فرمایند: « دختر پیامبر(ص) برای من به عنوان یک الگوی حقیقی و شایسته است».
وی اظهار داشت: همه مخلوقات عالم باید مقام و منزلت زهرای مرضیه (س) را بپذیرند و آگاه باشند که در سطح سیطره بلاعزل ایشان قرار دارند.
زارع در پایان با ذکر حدیثی از امام جعفر صادق(ع) در مقام تبیین و توضیح شخصیت الهی و ملکوتی حضرت فاطمه (س) تصریح کرد:« اگر هر کسی شخصیت فاطمه (س) را درک کند به مقام بالای درک شب قدر رسیده است».
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">