پخش پایگاه خبری شیعه ایران بسیاری ازمدعیان ارتباط با امام زمان سردرآستین بیگانه دارند - پخش
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دادستان کل کشور با اشاره به فعالیت‌های جریانات انحرافی و مدعیان دروغین دیانت و معنویت، گفت: چنانچه اثبات شده، بسیاری از مدعیان دروغین امام زمان و ارتباط با حضرت سر در آستین بیگانه دارند و جریانی سازمان یافته برای لوث کردن اندیشه‌های قویم شیعی در باب سرنوشت بشریت و مسأله قیام و انقلاب امام موعود، تلاش‌های مذبوحانه‌ای می‌کنند که انتظار می رود آحاد مردم و عالمان و گروه‌های مرجع و مؤثر دینی حساسیت و عنایت ویژه‌ای مبذول دارند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین دری نجف آبادی در مسجد جامع صاحب الامر بابل با اشاره به مشکلات و عوارض و آسیب‌های جهان امروز، افزود: در این برهه شاهدیم که هزینه‌های هنگفتی در جهان صرف بسط جنگ و مبارزه با تروریسم و تولید موادمخدر و انتشار آلودگی‌ها می‌شود و حال آنکه در مناطقی از جهان، فقر ـ بی سوادی ـ سوء تغذیه ـ اختلافات فاحش طبقاتی ـ فساد و بی بندوباری و ایدز و ... همه و همه چهره ناموجهی به تصویر کشیده است و متأسفانه سرمایه‌های جهان صرف نابودی ملت‌ها می‌شود.

وی با اشاره به مختصات دکترین مهدویت در آموزه‌های اسلامی، تصریح کرد: تکامل جامعه بشری در جهت مصالح حقیقی و اهداف عالی نظام آفرینش در پرتو دکترین مهدویت میسر خواهد شد و در این برهه انسان اگرچه از حیث ابزار و ادوات به پیشرفتهایی نایل آمده است، لیکن از جهت عقلانیت و معرفت و ایمان و اخلاص نیازهای اساسی دارد که باید در جهت تأمین آن اهتمام شود و نسبت بدانها پاسخگو بود.

وی با اشاره به ره آورد آموزه‌های اسلامی در عرصه اجتماعی، گفت: تتظیم روابط انسانی بر اساس مصالح و مفاسد و ایجاد روحیه عقلانیت و عدالت گرایی و فضیلت مداری از جمله خصیصه‌های اندیشه دینی و اسلامی در جامعه بشری است و مؤلفه رکین مهدویت نیز گسترش اخوت و برادری و عقلانیت و خردورزی در پرتو عدالت همه جانبه است.

دادستان کل کشور به گسترش منازعات بشری و سابقه جنگ افروزی و مسابقه تسلیحاتی قدرت‌ها اشاره کرد و افزود: ده‌ها هزار مگاتن بمب‌های میکروبی و اتمی در انبارهای تسلحیاتی و جنگ قدرت و قدرت نمایی قلدرهای عالم، جامعه بشری را با چالش جدی مواجه ساخته و مردمان را متنفر از شرایط قلدرانه و غیر انسانی بشر امروز کرده است؛ لیکن در زمان ولی عصر(عج) به جای اینکه علم و فن و تخصص مصروف ذرادخانه‌های مخرب شود به نفع جهان بشریت هزینه می‌شود و صرف توسعه واقعی و رشد عقلانی انسان‌ها شده و امکانات جامعه بشری در ساماندهی و هدایت استعدادها تخصیص می‌شود.

دری نجف آبادی اظهار داشت: درخشش خورشید پرفروغ امامت و ولایت یخ فتنه‌ها و زشتی‌ها و خباثت‌ها را آب خواهد ساخت و در پناه گرما و روشنایی جانفزای آن، فضیلتها و مکارم و محامد سربرخواهد آورد و جامعه بشری به سمت کمال و تعالی راه خواهد یافت.

وی افزود: هرجا اندیشه صائب و حقیقت واقعی درجامعه رخ بنماید خناسانی پیدا خواهد شد که در برابر حقیقت صف آرایی کرده و با آن به مبارزه خواهند پرداخت؛ آنسان که نمونه های عینی این امر در طول تاریخ هویداست؛ هرجا که اخلاص و ایمان و مردانگی و فداکاری باشد دشمنان حقیقت جبهه خواهند گرفت.

وی عدالت را جانمایه نظام سیاسی اسلام دانسته و گفت: اسوه‌های ایمانی و دینی ما مظهر عدالت کامله حضرت حق هستند و شیعه در انتظار موعود عدالت گستر و مدل طیبه حاکمیت اسلامی است.

دری نجف آبادی به بی عدالتی‌های جهان امروز اشاره کرده و گفت: در حالیکه برخی قدرت‌ها 30 هزار مگاتن در ذرادخانه‌های خود بمب‌های میکروبی ذخیره کرده اند؛ ما شاهدیم که ضمن برخورد 2 گانه با ایران، حقوق مسلم و قانونی ملت ایران به روشنی نادیده انگاشته می شود حال آنکه اسرائیل 40 سال است که نیروگاه اتمی دارد و عضو آژانس هم نیست، اما فعالیت صلح آمیز و علمی هسته ای ایران نیز ، برای ملت و دولت ما ممنوعیت دارد !

وی به جلوه های عدالت و دموکراسی دروغین در جهان امروز اشاره کرده و گفت: مدعیان پاسخ دهند که حق کشی و ظلم و تعدی و تجاوز به بشریت ـ تبعیض نژادی و آپارتاید ـ تحمیل و زور و اجحاف به بشر ـ حق وتو و آدم کشی به نام مبارزه با تروریسم و ارمغان دموکراسی با طعم بمبهای چندتنی کروز و ... از چه منطق بشر دوستانه‌ای برخوردار است؟!

وی افزود: جوانان ما باید هوشیار باشند تا فریب جریانات انحرافی و متزلزل را نخورند و با اشراف و معرفت و تفکر و خردورزی از کیان خود و خانواده و جامعه صیانت کنند چراکه دشمن دام خود را پهن کرده و درصدد ضربه به کشور ماست .

وی با اشاره به مکاید دشمنان افزود: حادثه انفجار شیراز این پیام را دارد که باید از حیث امنیتی ، پیش بینی و مراقبت‌های مقتضی را از محافل عمومی و مذهبی اعمال کرد.

دری نجف آبادی پرهیز از افراط و تفریط و شناخت عمیقانه معارف دینی را ضروری دانسته و افزود: در شرایط کنونی باید با کمال هوشیاری در جهت تحقق آرمان‌های امام (ره) و شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی اهتمام ورزیده و با فداکاری و عزم و اراده در جهت نوآوری و شکوفایی در همه زمینه ها اهتمام ورزیم.

وی با اشاره به نقش مردم در تحقق چشم انداز 20 ساله افزود: جوانان غیور ما باید با شناخت دشمن و تفکیک آن از دوست، بعنوان آینده ساز ملت، برای خیزش علمی و توسعه دانایی محور و نیل به سند چشم انداز 20 ساله اهتمام مجدانه ای ورزند.

دادستان کل کشور اظهار امیدواری کرد با تلاش همه جانبه مردم استان مازندران، این استان در جهت توسعه و تعالی نمونه باشد و با پتانسیلهای فراوان طبیعی و جغرافیایی سهم قابل توجهی از پیشرفت و توسعه را متوجه خود سازند.
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">