پخش پایگاه خبری شیعه ایران تبلیغ مسیحیت و یهودیت در عراق - پخش
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

هیئت علمای مسلمان عراق نیروهای اشغالگر را به برنامه ریزی برای تبلیغ مسیحیت، توسط مسیحیان عراق با هدف جذب برخی مسلمانان به دین مسیحیت، متهم کرد.

به گزارش شیعه آنلاین، هیئت علمای مسلمان در عراق تاکید کرد که هر از گاهی از سوی نیروهای اشغالگر مواضعی مشاهده می شود که هیچ جایی برای شک به این نکته که آنها در چارچوبی مشخص و برنامه ریزی شده در حال اقدام به نشر اندیشه مسیحی صهیونیستی هستند  و سربازان و افسران بلندپایه آنها نوعی گرایش دینی صلیبی در دل خود پرورانده اند، باقی نمی گذارد.

 


این هیئت در ادامه افزود: همزمان با تصاویری که از رسم صلیب بروی جلد قرآنها و تیراندازی همراه با شادی و عربده سربازان آمریکایی بسوی مساجد و یورش وحشیانه آنان به داخل مکانهای مقدس - که نشانه کینه ای کهنه و قدیمی است - در ذهن مردم عراق نقش بسته؛ آشکارا مشاهده می شود که آنها به ساخت کنیسه های مسیحی با شکل و شمایل صهیونیستی در عراق و بخصوص بغداد پرداخته و با وقاحت هر چه تمام تر این بار علنا به تبلیغ دین مسیحیت و آیین یهودیت در این کشور اسلامی اصیل می پردازند.


 


این هیئت در ادامه می افزاید: نیروهای آمریکایی اخیرا اهالی شهر مدائن در جنوب شرق بغداد را به نشستی فوری در مرکز آموزش تکنولوژیکی (مرکز دارالقرآن سابق) فراخوانده تا کمکهای امدادگران را به آنها برسانند و وقتی مردم از پیر و جوان حاضر شدند ملاحظه شد که نظامیان آمریکایی به همراه تنی چند از مسولان شهری که بعدها مشخص شد ماموریت تبلیغ دین مسیحی را داشته اند، وارد شده و از همزیستی مسالمت آمیز و تسامح (سهل اندیشی) دینی  سخن گفتند و آنگاه به توزیع کمکهای بین المللی و اسباب بازیهایی برای بچه ها پرداختند که ناگهان مردم در میان این اجناس نسخه هایی از کتاب "آیا خداوند حقیقتا پدر من است؟" که یک کتاب تبلیغی دین مسیح است، مشاهده کردند و دریافتند که تمام این جلسه و ماجرا برای رساندن این تبلیغات به فکر و ذهن مردم به خصوص جوانان عراق بوده است.


 


این هیئت با محکومیت شدید اینگونه اقدامات که چهره ای دیگر از چهره های قبیح رژیم اشغالگر قدس را به نمایش می گذارد تاکید کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی توازن خود را از دست داده و جز اموری که به دین و اخلاق و ارزشها و اصول طبیعی روابط بشری - پس از ویران کردن زیرساختهای مادی و ثروتهای بشری-، خدشه وارد می سازد، هیچ چیزی در چنته ندارند.


 


هیئت علمای در ادامه تاکید کرد: آنان که سنگ همکاری سیاسی با آمریکا برای امضای قراردادهای بلند مدت با این نیروها را به سینه می زنند باید ابعاد این عمل خود را درک کنند و خواهند دانست که به چه مصیبتی گرفتار خواهند آمد.


 


این هیئت همچنین افزود: مردم عراق بارها و بارها نسبت به اینگونه اقدامات ابراز نارضایتی و تاکید کرده اند که اشغاگران این امور را به جهت تفرقه افکنی میان قشرهای مختلف مردم عراق انجام می دهند.


 


اظهارات این هیئت در حالی منتشر شده است که چند روز پیش "جرج بوش" رئیس جمهور آمریکا بدلیل اهانت سربازان آمریکایی به کتاب مقدس مسلمانان و گذاشتن قرآن به عنوان هدف و شلیک به آن مجبور به عذرخواهی شده و وعده داد که این سربازان را مجازات خواهد کرد.

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">