پخش پایگاه خبری شیعه ایران توطئه جدید - پخش
X
تبلیغات
زولا

به نقل از وبلاگ سیستان من:

در روزهای گذشته خبر تعرض به عزاداران حضرت زهرا(س) در روز شهادت آن حضرت را شنیدیم و برای همه شیعیان درد آور بود . چرا که در یک کشور شیعی به محبین اهل بیت هتک حرمت میشود . بهر حال پشت پرده این توطئه هم روزی مشخص میشود و مسببین آن هم محاکمه و مجازات خواهند شد .

در گزارشی که یکی از دوستان موثق در مورد جریان شام قریبان حضرت فاطمه دادند مشخص شد که این حادثه اتفاقی نبوده و از قبل برنامه ریزی شده بود.به این صورت که:

1-از حدود چند ماه پیش برخی از علمای اهل سنت با اتفاق برنامه میرزند تا از تریبونهای نماز جمعه و جماعات به گوشه ای از اعتقادات شیعیان و احساسات قومی خورده گرفته و دامن بزنند.بدین منظور مطالبی تنظیم و به سراسر استان ارسال تا به صورت هماهنگ در خطبه های نماز جمعه بیان شود از جمله ان موارد، تحریک احساسات قومی با پیش کشیده سناریوی کشتن سه زن بلوچ توسط سیستانی ها و انتصاب ان به دولت خصوصا نیروهای امنیتی استان میباشد

2-با نزدیک شدن به ایام عزاداری حضرت فاطمه  این سناریو رنگ مذهبی گرفته و از تریبون نماز که محل اتحاد و همدلی هست به تحریک احساسات جوانان اهل سنت با اشاره به افسانه ی شهادت حضرت فاطمه زهرا علیه شیعیان پرداخته و طوری وانمود کردند که درصورت تشویش احساسات اهل سنت هزینه های جبران ناپذیری برای دولت و نظام در بر خواهد داشت.برخی ازعلمای اهل سنت  و عوامل انها مرتب از طریق تریبون و یا بلوتوث کوتاه از سخنرانی برخی از علما در سطح شهرهای استان از جمله مولوی خیر شاهی برای خود محملی برای اغتشاش و اشوب درست تا از این رهگذر بتوانند به نظام و دولت فشار اورده و ماموریت سرویسهای جاسوسی را انجام داده باشند.

3- بهترین زمان برای ایجاد بلوا از جانب مزدوران خارج نشین خصوصا عبدالمالک ریگی ایام فاطمیه انتخاب تا در چنین روزی با دسیسه و توطئه ، جریانی را شکل دهند تا شیعیان و سنیان را مقابل هم قرار دهند.

4- برنامه ی از قبل طراحی شده با حضور چند تن از عوامل انتظامات مسجد مکی که مخفیانه با عبدالمالک ریگی ارتباط دارند ومجهز به بیسم های دستی هم هستند کاملا بدون نقص در عصر شام غریبان فاطمه ی زهرا کلید خورد.

این سناریو باید هزینه داشته باشد که ان را برخی قاچاق فروشان مواد مخدر تعهد تامین دادند.

خودرویی توسط اهل سنت افراطی و مزدور عبدالمالک ریگی  انتخاب و روی ان شعارهایی علیه عمر مینویسند وان را در شهر زاهدان خصوصا محله های سنی نشین به گردش در میاورند.این خودرو حدود دو ساعت در شهر میچرخد بی انکه کسی مزاحم او شود.هیچ اتفاقی نمی افتد و چون دیدن این خودروها برای مردم عادی شده بود کسی به شعار ان توجه ای نمی کند .خودرو در یکی از بلوارها نزدیک مکانی که مراسم شام غریبان اجرا میشد  توقف و راننده ی ان پیاده میشود.بلافاصله عده ای دیگر سرو کله شان پیدا و اقدام به شکستن شیشه های ان میکنند و با شعارهای سخیف علیه شیعه و نظام صحنه را به سرعت ترک و عازم محلی  که در انجا تعداد زیادی افاغنه ای که شناسنامه ی جعلی گرفته اند میشوند.در ان محل عده ای چماق بدست دیگر که از قبل هماهنگی شده بود و اماده ی حمله با چاقو و قمه و میل گرد وچوب. بودند.وارد خیابان ها شده و به خودروهای عبوری و خودروهایی که مسجد رفته بودند و شعارهایی هم در مدح فاطمه و نه علیه عمرروی شیشه ی خودروی خود نوشته بودند حمله ور و انها را اتش میزنند و جالب اینکه این سلاحهای سرد هم از قبل اماده شده بود..دامنه ی اشوب منطقه را میگیرد که با ورود  نیروهای امنیتی از گسترش قائله به سایر نقاط شهر پیشگیری میشود.در جریان این اشوب برخی از زنها را نیز پیاده و چادرهای انها را نیز پاره میکردند.الحمدالله تعدادی از عوامل اصلی دستگیر که امیدواریم حکم شدیدالحنی علیه انها صادر شود.

5- مردم عزیز در جریان هستند که عمر دولت بوش رو به پایان هست .او باید قبل از اتمام دولتش علیه ایران کاری کند .برابر اخبارموجود عملیات روانی شدیدی علیه ایران توسط لابی و سردمداران اسراییلی و امریکایی شروع شده است .البرادعی هم در بیانیه اژانس کم لطفی نکرده و گفته که ایران به زودی به بمب هسته ای دست میابد.محاصره ی اقتصادی تشدید که حتی برنج و چای وارداتی به ایران را هم شامل شده است.

برخی شرکتهای نفتی نیز ایران را تحریم بنزین کردند.16 اژانس اطلاعاتی امریکا هم گزارششان را پس گرفتند.و....همه اینها حکایت از جنگ روانی شدیدی علیه ایران دارند. در این زمینه باید فضای داخلی ایران هم متشنج شود .بهترین نقطه برای پیاده کردن سناریوی دشمنان به گفته ی خودشان مناطق پر چالش مذهبی و قومی میباشد .باید زمینه اشوب فراهم شود تا نارضایتی علیه نظام در میان توده ی مردم شکل بگیرد . گرانی از یک سو . اشوبها و قائله های قومی و مذهبی از سوی دیگرهمه دست در دست هم دادند تا امریکا با انتخاب بهترین گزینه ی زمانی نقاطی از ایران را بمب باران کند. در این سناریو عوامل بیرونی و درونی هماهنگ باهم علیه نظام و ایران شدیدا فعال هستند دراین میان بهترین گزینه در استان ما اختلافات قومی و مذهبی هست که برخی ناخواسته ملعبه عده ای به ظاهر علیه السلام اما منافق شده اند.انها الت دست عده ای خود فروخته و مزد بگیر  شده اند تا حرفهایی که باید در محافل خصوصی گفته شود از تریبون نمازجمعه بیان کنند تا از این طریق احساسات تعدادی ازجوانان طلبه تحریک و دست به کارهایی بزنند که خود نمی دانند اب در اسیاب دشمنان اسلام و نه شیعه و نه سنی میریزند.جریان شب شام غریبان هم یک نمونه از زنجیره ی دسیسه هایی هست که فعلا توسط تعدادی که بویی از اسلام نبردند کلید خورده و نه تنها در زاهدان بلکه در سایر شهر ها و استانها ادامه خواهد داشت.و بزودی اخبار ان را میشنوید.در این میان موضع گیری علمای مسجد مکی قابل توجه هست.انها مدعی اند که نوشته ی لعنت به عمر روی یکی از خودروها باعث ایجاد بلوا شده است.

سئوال اساسی این هست که علمای مسجد مکی از کجا فهمیدند که پشت خودرو چه نوشته بودند؟.شیشه های خودرو که شکسته شده بود اثاری هم به جا نمانده بود اما انها با استناد به کدام سند محکمه پسندی چنین قضاوت میکنند؟.خودروهایی که اتش گرفته بودند چه؟ ایا انها هم همین جمله را نوشته بودند.؟البته گفته شد که این یک توطئه ی طراحی شده از جانب عوامل انتظامات مسجد مکی هست و احتمالا قبلا عکس هم تهیه کرده اند که در این صورت دلیل عمدی بودن از جانب تعدادی خود فروخته سنی را ثابت میکند.

علمای محترم مسجد مکی باید همه ی جریانات سیاسی کشور را با هم ببینند دست توطئه گران در کشور خیلی باز هست مراقب باشند که واقعا مسجد مکی تبدیل به مسجد لعل نشود.والا دودش فقط در چشم انها خواهد رفت . نظام برای صیانت از خود با هیچ کس عقد اخوت نبسته و از هیچ چیز جز خدا واهمه ندارد.

باید هوشیار بود والا اسلام از پشت خنجر خواهد خورد.

http://www.taftankhabar.blogfa.com/

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">