پخش پایگاه خبری شیعه ایران جسارت کمدین مرتد نروژی ـ پاکستانی به قرآن کریم - پخش
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شبانه رحمان»، نویسنده و بازیگر زن پاکستانی‌الاصل فیلم‌های کمدی، در حین برگزاری یک مراسم با گرفتن قرآن در یک دست و شعله آتش در دست دیگر، از بینندگان مراسم خواست تا هر جا قرآن یافتند آن را به آتش بکشند.

وی با خطرناک توصیف کردن تعالیم قرآن تاکید کرد: «باید هر زمان و در هر کجا قرآن را یافتیم آن را به آتش بکشیم و نباید از پیامدهای آن ترسید».

البته این بازیگر جرأت نیافت تا قرآن را در مقابل حاضران در برنامه به آتش بکشد اما وی چندی پیش در تئاتری توهین‌آمیز به مسلمانان و مقدسات آنها حمله کرده و آنها را به سخره گرفته بود.

شبانه رحمان متولد سال 1976 در شهر کراچی است. او یک ساله بود که همراه با پدرش که به عنوان آشپز در نروژ شغلی پیدا کرده بود، به آن کشور رفت. شبانه سپس با یک مرد غیرمسلمان نروژی ازدواج کرد و اینک فعالیتش را بر "شکستن هنجارها و سنت‌ها" و "ایجاد بی‌بندوباری بیشتر" متمرکز نموده است. این بازیگر هتاک از سال 2006 میلادی وارد مؤسسه کمدی نیویورک گردیده است.

گفتنی است اسلام در سال‌های اخیر در معرض مجموعه‌ای از توهین‌ها و افترائات ـ به وسیله ساخت فیلم‌ها، تولید آثار مکتوب، تدوین برنامه‌های تلویزیونی و حتی حملات نژادپرستانه افسران ارتش و سیاستمداران در سراسر اروپا و ایالات متحده ـ قرار گرفته است؛ که این امر ضرورت تلاش رهبران و علمای کشورهای اسلامی برای مقابله با این هجمه‌ها را به اثبات می‌رساند.

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">